• Výroba replik antik nábytku
  • Zakázková výroba dřevěného nábytku na míru
  • Postele, komody, skříně, knihovny, kredence, jídelní sety, obývací sestavy, kuchyně
  • Provensálský nábytek
  • Vybavení pensionů, hotelů, restaurací, chalup, bytů - navrhneme Vám interiér
  • Zákazník si může sám vybrat povrchovou úpravu dřeva, typ kování, řezby dle nabídky

Ukázky našich výrobků.

O NAŠÍ FIRMĚ

jidelna
Firma FAPA truhlářství, jejíž stránky jste právě navštívili, se převážně zabývá výrobou nábytku z masivního dřeva. Firma byla založena v roce 1995. Nyní disponujeme přibližně 250 m2 výrobní plochy a 180 m2 kryté skladovací plochy, v místě provozovny je umístěna vzorkovna s ukázkami naší práce.
Naším hlavním výrobním programem je výroba replik starožitného nábytku. Tyto repliky nabízíme v široké škále komod, skleníků, rohovek, velmi žádaných kredenců, psacích stolů, taktéž postelí aj.. Lze jimi vybavit interiéry hotelů, penzionů, rodinných domů a chalup. Celý sortiment najdete v sekci "Repliky". Repliky jsou vyráběny ze smrkového dřeva, povrchově upraveny nejčastěji pozitivním mořidlem a finální úpravou lakem. Tento povrch je velmi vzhlednou alternativou žádaného voskování s lepšími užitnými vlastnostmi.
Vedle této výroby stylového nábytku, se zabýváme výrobou zakázkovou, zejména z masivního dřeva, jak měkkého - smrk, borovice, tak i z tvrdých dřevin jako je dub, buk apod. Naší specialitou je výroba jednotlivých kusů nábytku přímo na míru zákazníkovi. Zákazník k nám přichází se svojí představou a my jsme schopni dle náčrtku či fotografie určit cenu a poté nábytek vyrobit. Jakákoliv úprava rozměrů, povrchové úpravy či vzhledu je možná. Velmi často naše služby využívají zákaznici, kteří potřebují zrealizovat celkový interiér rodinného domu, chalup, či penzionu. V takovém případě dodáváme do staveb okna, dveře vchodové i vnitřní, schodiště, kuchyňské linky a zařízení pokojů od obývacího pokoje po ložnici. Podívejte se na ukázky naší práce.
FAPA truhlářství s.r.o.
Újezd u Plánice 27
339 01 Klatovy
tel./fax: 376 394 308
e-mail: info@fapa.cz
Miroslav Faist jednatel
mobil 602 625 705